Inimese teadvus võib hetkega minna kõikjale. Peame püüdma oma teadvust kiiresti arendada ja just „Mina“ saladusi vallates võime õppida Elu saladusi mõjutama. (Mikao Usui)

Inimese teadvus võib hetkega minna kõikjale. Peame püüdma oma teadvust kiiresti arendada ja just „Mina“ saladusi vallates võime õppida Elu saladusi mõjutama. (Mikao Usui)

 
 
 
 
 


SÜTITA OMA LOOVUST IGA PÄEV

Teadliku hingamise praktika Võrus  10. juunil 2023. a.


Energia teadlik hingamine on oskus samaaegselt õhu hingamisega teadvustada energia hingamist ja märgata sellest johtuvat toimet endal. Jälgida, kuidas Elu Energia liigub sinu enda kehas ja meeles, tundub väga maagiline, müstiline ja imeline. 

Teadlik energia hingamine on üks loomulikumaid tervendamise oskusi üldse. See oskus sisaldab sisse-ja väljahingamise ühtesulamist intuitiivselt leebes lõdvestunud rütmis, mis küllastab keha Elu Energiaga.

Ma ei lakka kunagi hämmastumast sellest imest, kuidas Elu Hingus kogu meie olemasolu jooksul kõiki meie kehasid toidab ja läbi elu kannab.


Teadlik hingamine on väga tähtis vaimne töö, kuhu kuulub sari energia teadliku, intuitiivse hingamise tsükleid, mis annavad inimestele rohkem tervist, õnne, edukust ja meelerahu.


Teadliku hingamise päev leiab aset 10.06.2023 kella 11-15 Võrus  aadressil Paju 12-5, sissepääs hoovist. Tasu osalemisel 20 eurot.


Registreeruda saab ülal oleval vormil.

Reiki Okuden - Sisemised õpetused

Reiki teise astme koolitus Võrus toimub...


Programm:

'Kaugtervendamise' meetod ja selle rakendamine oma reaalsuse korrastamiseks. Ühesuse kontseptsioon, mis võimaldab sügavamalt tunnetada 'kaugtervendamise' olemust

Harjutused ja abivahendid keskendumisvõime ja energiataju suurendamiseks.

Õpitu teadlik kasutamine võimaldab:

Leida tasakaalu igapäevases elus.

Kogeda sisemist rahu/kindlust igas olukorras.

Aru saada enda ühendusest inimeste, kohtade, looduse ja sündmustega sind ümbritsevas maailmas.

Abistada teisi asjatundlikult.

Hakata vabanema oma hirmudest ja ärritusest/vihast/pahameelest.

Edeneda sügavuti oma vaimsel teel.


Registreeruda saab ülal oleval vormil,

e-postiga: jaanjaats@gmail.com

või telefonil 5092251

Tasu osalemisel 170 eurot


Share this page

Valgusteadvus = Rishiteadvus

Lase enda olemuse loomupärasel eredal valgusel tingimusteta särada oma maailmas ... lahkusena, tänuliikusena, kaastundena, armastusena